Ahoi!

Nagu blogi nimest näha, siis minu nimi on Paula. Ma olen 22 aastane ning sündinud ja kasvanud olen ma Virumaal. Oma hariduse olen ma omandanud 3 erinevas koolis ja hetkelgi on mul käsil koolitee, minu neljandas koolis. Praegu olen ma omandamas kõrgharidust ehitusinseneri erialal.

Seoses kooliga olengi ma elanud viimased aastad Tallinnas. Tallinn võib olla küll mu elukoht, aga mu süda kuulub siiski Läänemaale, kus on mu vanemate kodu. Koolides olen ma käinud täpselt nii palju, et läbitud on muusikakool, põhikool ja gümnaasium ehk tegelikult täitsa tavapärane lahendus. 

Muusikakoolis õppisin ma klaverit. Ütlen ausalt, et tol ajal ei meeldinus see mulle üldse ei meeldinud, aga nüüd… Nüüd ma mängiksin absoluutselt iga hetk, kui mul võimalus tekib. Lisaks olen ma tegelenud ka aastaid tantsimisega. Praegu ma küll aktiivselt sellega ei tegele, aga siiski selle jaoks on minu südames alati koht olemas. 

Iseloomu poolelt olen ma vaikne ja temperamente samaaegselt. Alguses olen ma nagu väike laps, kes uues seltskonnas võõrastab, aga pärast esimest ehmatust tuleb minu temperamentsus ja rõõmsameelsus jälle välja ning siis läheb suhtlemine juba ladusalt.

Blogist saab lugeda minu igapäeva tegemiste kohta. Minu eesmärk on näidata telgitaguseid ühe hoone valmimise juures, rääkida lähemalt enda seiklustest ja vahel kajastada ka ühiskonnas aktuaalseid teemasid lähtuvalt minu seisukohast. Ehk lühidalt öeldes, siin saab lugeda kõigest.

“On asju, mis eristavad mind teistest, ja asju, mis teevad mind selleks, kes ma olen.”
– Notsu

Teie väike seikleja!